Čo potrebujete vedieť, ak uvažujete o kúpe diamantu? Aké sú  dôvody na ich vlastnenie? Dokážu diamanty uchovať hodnotu Vašich peňazí?

To sa dozviete ZDARMA v úvodnom e-Booku 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

 

 

Dobrý deň,

volám sa  Daniela Skácelová  a rozhodla som sa s vami podeliť  o zaujímavé a užitočné informácie i skúsenosti v diamantovom biznise. ktorý býva často zahalený tajomstvom, ale aj nepresnými alebo klamlivými "pravdami".

Priebežne budem na stránke uvádzať informácie o novinkách vo svete diamantového biznisu, ale i v oblasti drahých kovov a mincí.

Zároveň budem  s Vami zdieľať  i svoje skúsenosti v danej oblasti tak, aby informácie boli zrozumiteľné aj ľuďom, ktorí tieto skúsenosti nemajú a doteraz nemali možnosť  získať objektívne informácie, na základe ktorých si vedia vytvoriť vlastný názor. Názor, ktorý im uľahčí rozhodovanie o tom, akým spôsobom budú chrániť svoje peniaze a vytvárať si rezervu pre seba a rodinu na nepredvídateľné udalosti alebo obdobie dôchodku, prípadne podporu svojich detí, či vnúčat.

Ako to všetko začalo....

Svoju činnosť za uplynulé roky môžem zhrnúť do 3 oblastí.

  1. Začala som pôsobiť v netradičnej oblasti pre biznis - v oblasti umenia, konkrétne v divadle a TV. Vzhľadom na vážny pracovný úraz a jeho následky moja kariéra bola pomerne krátka (iba necelých 10 rokov) - skončila som na invalidnom dôchodku. Po určitej dobe som opäť pokračovala v umeleckej sfére, ale  už ako pedagóg odborných predmetov na konzervatóriu. Je to moja srdcová záležitosť, ktorej sa nepretržite, avšak už len čiastočne, venujem dodnes. Zároveň spolupracujem s VŠ ako oponent bakalárskych, magisterských a doktorandských prác.
  2. Po revolúcii som začala zbierať skúsenosti aj z oblasti podnikania ako živnostníčka vo viacerých oblastiach - od vlastnej "firmy", kde som si robila takmer všetko, cez MLM s rôznymi produktami, až po poisťovníctvo, kde som sa vypracovala na pozíciu riaditeľky v dvoch maklérskych spoločnostiach. Cítila som však, že to nie je presne to, čo chcem robiť i naďalej.
  3. Práve vtedy sme dostali s manželom ponuku, ktorá ma preniesla do sveta diamantov, hoci paradoxne som nikdy netúžila nejaké vlastniť. Táto oblasť ma však zaujala v širšom meradle a mohla som tak skĺbiť svoje pedagogické i obchodné skúsenosti. 

Pri mojej viacročnej činnosti sa ukázalo, že niektorí klienti hľadajú nielen diamanty, ale majú záujem aj o drahé kovy a mince.To nás s manželom  viedlo k tomu, že sme  rozšírili naše portfólio tak, aby klient mal na výber viac možností - podľa svojich potrieb a chuti.

V súčasnosti, ako nezávislý konzultant, pomáham ľuďom zorientovať sa nielen vo svete diamantov a drahých kovov - zlato, striebro, platina, paládium (vo fyzickej podobe), ale aj investičných mincí a medailí od renomovaných mincovní.

Poskytujem poradenstvo a  predaj drahých kovov (v najvyššej kvalite Good Delivery), mincí a medailí najvyššej kvality. Tieto produkty je možné získať i na splátky.

Spolupracujem len so spoľahlivými a renomovanými spoločnosťami a odborníkmi.

Našim klientom zabezpečujeme kompletný servis i riešenie likvidity u nás zakúpených drahých kovov a mincí.

Pre záujemcov o budovanie si kariéry v niektorej z uvedených oblastí poskytujeme vedenie, vzdelávanie i podporu.

 

Ak Vás zaujíma niektorá z oblastí a

vyplňte Kontaktný formulár a uveďte svoju požiadavku. Ozvem sa Vám v čo najkratšom čase a dohodneme sa na ďalšom postupe.

 

266 MS 1 Kaskady 11062010 (5) - kópia - kópia

Kto Vám radí

Dobrý deň, volám sa Daniela Skácelová a pomáham ľuďom zorientovať sa vo svete diamantov a drahých kovov, riešiť ochranu ich peňazí a zabezpečenia rodiny.

Poskytujem poradenstvo a predaj  drahých kovov a mincí.

Viac sa dozviete na stránke O mne.

 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

Čo by ste mali vedieť, ak  rozmýšľate nad tým, ako ochrániť svoje peniaze.

Kontaktný formulár

REFERENCIE

Dobrý deň, pani Daniela.

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za radu pri obstarávaní šperku. Veľmi ste mi pomohli.

    Prajem Vám všetko dobré.

                  S pozdravom

                                   Gabriel H.

 

Vďaka informáciám p. Skácelovej som získal lepší prehľad a ľahšie sa mi rozhodovalo o tom, ako naložím so svojimi úsporami.

Milan B.

Viac TU

Zaujímavé články z blogu

Poznáte dôvody, prečo je vhodné uvažovať nad kúpou diamantu? Máte otázky, na ktoré ešte nemáte odpoveď a potrebujete viac informácií? Chcete objaviť tajomstvá a krásu diamantu? Viete, ktoré otázky klientov najviac zaujímajú?

Získajte  ZDARMA e-Book 

"Diamantová abeceda" a dozviete sa viac.