Čo potrebujete vedieť, ak uvažujete o kúpe diamantu? Aké sú  dôvody na ich vlastnenie? Dokážu diamanty uchovať hodnotu Vašich peňazí?

To sa dozviete ZDARMA v úvodnom e-Booku 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

 

 

Môže nám vláda kontrolovať hotovosť, šperky a obsah bezpečnostných schránok?

Tak toto je pre väčšinu Slovákov nepredstaviteľné. Mnohí si stále myslia, že nás sa to netýka a nemôže týkať. Avšak v Grécku, ktoré je členským štátom EÚ takáto situácia nastala, ako sa uvádza v článku:

"Všetci Gréci musia oficiálne hlásiť hotovosť, šperky a obsah svojich bezpečnostných schránok...

Trojkou už dlho požadované opatrenia budú prvýkrát implementované v niektorej z krajín EÚ. Dá sa predpokladať, že sa jedná o skúšobnú prevádzku." Takýto text sa objavil 2. decembra 2015 na stránke www.hlavnespravy.sk . Celý článok si prečítajte tu: http://www.hlavnespravy.sk/eu-po-prvykrat-zaviedla-oznamovaciu-povinnost-pre-hotovost-a-sperky/716007.

Aký máte na takéto riešenie názor? Máte svoj recept na ochranu úspor? Ak nie, ponúkam Vám riešenie, ktoré je  prijateľnejšie, než sa uvádza v článku. Hoci sa to zdá pritiahnuté za vlasy a môžete namietať, že máme od hospodárenia Grécka ďaleko, je lepšie  pripraviť sa v predstihu aj na situácie, ktoré sa nám dnes javia ako absurdné.

Ak Vás zaujímajú naše riešenia, kontaktujte ma.

266 MS 1 Kaskady 11062010 (5) - kópia - kópia

Kto Vám radí

Dobrý deň, volám sa Daniela Skácelová a pomáham ľuďom zorientovať sa vo svete diamantov a drahých kovov, riešiť ochranu ich peňazí a zabezpečenia rodiny.

Poskytujem poradenstvo a predaj  drahých kovov a mincí.

Viac sa dozviete na stránke O mne.

 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

Čo by ste mali vedieť, ak  rozmýšľate nad tým, ako ochrániť svoje peniaze.

Kontaktný formulár

REFERENCIE

Dobrý deň, pani Daniela.

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za radu pri obstarávaní šperku. Veľmi ste mi pomohli.

    Prajem Vám všetko dobré.

                  S pozdravom

                                   Gabriel H.

 

Vďaka informáciám p. Skácelovej som získal lepší prehľad a ľahšie sa mi rozhodovalo o tom, ako naložím so svojimi úsporami.

Milan B.

Viac TU

Zaujímavé články z blogu

Poznáte dôvody, prečo je vhodné uvažovať nad kúpou diamantu? Máte otázky, na ktoré ešte nemáte odpoveď a potrebujete viac informácií? Chcete objaviť tajomstvá a krásu diamantu? Viete, ktoré otázky klientov najviac zaujímajú?

Získajte  ZDARMA e-Book 

"Diamantová abeceda" a dozviete sa viac.