Čo potrebujete vedieť, ak uvažujete o kúpe diamantu? Aké sú  dôvody na ich vlastnenie? Dokážu diamanty uchovať hodnotu Vašich peňazí?

To sa dozviete ZDARMA v úvodnom e-Booku 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

 

 

Bohyňa víťazstva na striebornej minci

Nádhernú grécku bohyňu víťazstva Niké na striebornej minci predstavil zakladateľ a majiteľ GoldSilver (2005) a známy autor mnohých kníh a videí o zlate a striebre Michael  Maloney.

 

Motív okrídlenej gréckej bohyne víťazstva, ktorú nazývali Niké,  sa objavoval na minciach v starovekom Grécku dlhé stáročia. Keď však Rimania dobyli Grécko, bohyňu premenovali na Viktóriu. S týmto menom je symbolom víťazstva a triumfu dodnes.

Spoločnosť GoldSilver vydala  limitovaný počet mincí a k dispozícii sú 1 OZ a 10 OZ (OZ = 1 Trójska unca = 31,1034807 gramov). Po vypršaní dátumu bude razidlo s motívom bohyne Niké zničené a táto minca už nebude k dispozícii. Preto sa stáva  strieborná minca   zaujímavou investičnou príležitosťou.

Pozrite si túto nádhernú striebornú mincu na krátkom cca 3 minútovom videu. Je totiž lepšie ju vidieť, ako len o nej čítať.

Zdroj:www.youtube.com/watch?v=PZl9rSRIVrM

266 MS 1 Kaskady 11062010 (5) - kópia - kópia

Kto Vám radí

Dobrý deň, volám sa Daniela Skácelová a pomáham ľuďom zorientovať sa vo svete diamantov a drahých kovov, riešiť ochranu ich peňazí a zabezpečenia rodiny.

Poskytujem poradenstvo a predaj  drahých kovov a mincí.

Viac sa dozviete na stránke O mne.

 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

Čo by ste mali vedieť, ak  rozmýšľate nad tým, ako ochrániť svoje peniaze.

Kontaktný formulár

REFERENCIE

Dobrý deň, pani Daniela.

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za radu pri obstarávaní šperku. Veľmi ste mi pomohli.

    Prajem Vám všetko dobré.

                  S pozdravom

                                   Gabriel H.

 

Vďaka informáciám p. Skácelovej som získal lepší prehľad a ľahšie sa mi rozhodovalo o tom, ako naložím so svojimi úsporami.

Milan B.

Viac TU

Zaujímavé články z blogu

Poznáte dôvody, prečo je vhodné uvažovať nad kúpou diamantu? Máte otázky, na ktoré ešte nemáte odpoveď a potrebujete viac informácií? Chcete objaviť tajomstvá a krásu diamantu? Viete, ktoré otázky klientov najviac zaujímajú?

Získajte  ZDARMA e-Book 

"Diamantová abeceda" a dozviete sa viac.