Čo potrebujete vedieť, ak uvažujete o kúpe diamantu? Aké sú  dôvody na ich vlastnenie? Dokážu diamanty uchovať hodnotu Vašich peňazí?

To sa dozviete ZDARMA v úvodnom e-Booku 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

 

 

Charakteristika  DIC Resort

Nachádza sa  v Spojených arabských emirátoch na umelom ostrove View Island súostrovia Al Marjan v emiráte Rás Al-Khaimah. Komplex začal vyrastať  tohto roku v lagúne na najsevernejšej časti ostrova. Podnebie je tu veľmi priaznivé, more až krištáľovo čisté a na pláži jemný piesok.

Ostrov View Island je srdcom  súostrovia Al Marjan a je vhodným miestom na odpočinok a relaxáciu.

Obytné centrum obklopujú prekrásne pláže s plážovými klubmi luxusných hotelov, rezortov a súkromných rezidencií.

Obchodné centrum mestečka poskytuje mnoho atraktívnych obchodov, reštaurácií a zariadení na efektívne využívanie voľného času.

Prečo  Rás Al-Khaimah?

 • bol ocenený ako  „najatraktívnejšie  miesto Ďalekého  východu“,
 • má nové medzinárodné letisko , blízko je i letisko v Dubaji  - cca 40 minút autom,
 • najvyššie možné hodnotenie TripAdvisor,
 • nárast turizmu v tejto oblasti  v rokoch  2013–14 až o 70%,
 • až 76% vysoká obsadenosť  hotelov v oblasti,
 • päťhviezdičkové hotely Rixos, Hilton,
 • 18-jamkové golfové ihriská,
 • vodný park.

DIC Resort tvorí 

 • päťhviezdičkový hotel s 575 izbami,
 • Tri veže s 88 (100) apartmánmi, 
 • Maisonetová veža  so 4 maisonetovými bytmi, 
 • 8 luxusných víl (200 m2) s bazénom  - sú v tropickej záhrade  s vlastným vstupom na pláž, majiteľom sú   k dispozícii hotelové služby, zázemie  a servis.

Hotelové služby a zázemie zahŕňajú kompletný servis na najvyššej úrovni - vlastná kinosála, posilovne, detské kútiky, relaxačné bary, konferenčné sály , reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, obchodné priestory, osobné služby a pod.

Správcom celého komplexu bude medzinárodný hotelový reťazec, ktorý spĺňa najnáročnejšie kritériá služieb luxusnýxh hotelov. V úzkom výbere sú renomované značky ako Four Seasons , Viceroy, Fairmont, Trump Hotel Collection či Paramount hotels  (slávna značka filmových štúdií v Hollywoode).

Za dizajnom komplexu stojí svetoznámy architekt Tony Ashal.

Oficiálnymi poradcami projektu sú

 - MHM CAPITAL ('MHM')  - súkromná realitná investičná spoločnosť, špecializujúca sa na koncipovanie, štrukturovanie, analýzu a management investícií do nehnuteľností a developerských projekov, spolupracujúca s "best of class" prevádzkovateľmi.

Colliers International, ktorý je popredným poskytovateľom služieb v oblasti komerčných realít. Poskytuje celú škálu služieb nájomníkom, developerom a investorom na miestnej, národnej a mezinárodnej úrovni.

Pre koho je DIC Resort určený?

Je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi perfektnú dovolenku so špičkovým servisom v krásnom prostredí alebo preferujú luxus "vo vlastnom apartmáne", pričom môžu  ešte z neho aj profitovať a využívať rôzne ďalšie výhody..

DIC Resort je zároveň vhodnou  investičnou príležitosťou  pre investorov do nehnuteľností, ktorí hľadajú atraktívne projekty so zaujímavou návratnosťou.

Investičné možnosti

 • celoročný rent pool - svoj apartmán vložíte do prenájmu operátora päťhviezdičkového hotela, aby Vám zarábal 8-10% ročne, pričom  kompletný servis apartmánu rieši hotel. Zároveň môžete  apartmán 14 dní bezplatne využívať pre seba.
 • apartmán celoročne využívate sami s rodinou, či s priateľmi,
 • môžte kombinovať obe varianty - využívate apartmán v určitom čase pre seba (dovolenka, víkendy) a ostatné termíny dáte svoj apartmán k dispozícii na krátkodobé prenajímanie.

Výhody investície

 • 100% vlastníctvo nehnuteľnosti s možnosťou  jeho predaja kedykoľvek,
 • postupné splácanie do roku 2018, pričom pri podpise kúpnej zmluvy sa hradí  záloha 40% z ceny nehnuteľnosti a jednorázovo 820 USD v hotovosti za registráciu každej kúpnej zmluvy, následne každých 6 mesiacov je to  10% (4x) a po kolaudácii  zvyšných 20%. Po zaregistrovaní zmluvy na miestnom pozemkovom a katastrálnom úrade dostane klient potvrdenie,
 • bezpečnosť - všetky splátky sú platené na tzv.Escrow účet. Je to účet developera, ktorý je regulovaný zákonom o viazaných účtoch. Z účtu sú hradené všetky náklady spojené s výstavbou až po schválení relevantnými úradmi (len za vykonanú prácu).Klient je tak chránený pred zbytočnými a neoprávnenými výdavkami,
 • rezidenčné víza pre investora, ktoré je možné rozšíriť  aj pre členov rodiny. Víza zahŕňajú osobný bankový účet (pre  46 m2 apartmány). Pre ostatných aj založenie FREE ZONE firmy včetne bankového účtu,
 • 0% osobné a firemné dane,
 • 0% DPH,
 • štatút "partnera DIC" - klient má nárok na všetky výhody partnerských cien a zliav pri nákupe diamantových šperkov a investičných diamantov,
 • členstvo v hotelovom klube, využívanie bazénov, súkromnej hotelovej pláže, reštauračných zariadení, fitness, consierge a ďalších hotelových služieb so zľavami.

 

 

Exluzívna investičná ponuka

Základná

10%

ročný výnos

5.000 USD

minimálna investícia

5 rokov

trvanie investície

Progresívna

12% 

ročný výnos

10.00 USD 

minim. investícia

5 rokov

 trvanie investície

Club

14% 

ročný výnos

25.00 USD

minim. investícia

5 rokov

trvanie investície

Total return

16%

ročný výnos

50.000 USD

minim. investícia

5 rokov

trvanie investície

Chcete sa o tomto projekte dozvedieť ešte viac? Pozrite sa na http://www.dicresort.com, prípadne napíšte svoje otázky do Kontaktného formulára. Ozvem sa Vám.

P.S. Využite ešte možnosti uvádzacej ceny! Malá ochutnávka TU

Kontaktný formulár

266 MS 1 Kaskady 11062010 (5) - kópia - kópia

Kto Vám radí

Dobrý deň, volám sa Daniela Skácelová a pomáham ľuďom zorientovať sa vo svete diamantov a drahých kovov, riešiť ochranu ich peňazí a zabezpečenia rodiny i založenie tradície rodinných šperkov.

Poskytujem poradenstvo a predaj investičných diamantov, diamantových šperkov i hodiniek, drahých kovov a mincí.

Viac sa dozviete na stránke O mne.

 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

Čo by ste mali vedieť, ak  rozmýšľate nad tým, ako ochrániť svoje peniaze.

Kontaktný formulár

REFERENCIE

Dobrý deň, pani Daniela.

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za radu pri obstarávaní šperku. Veľmi ste mi pomohli.

    Prajem Vám všetko dobré.

                  S pozdravom

                                   Gabriel H.

 

Vďaka informáciám p. Skácelovej som získal lepší prehľad a ľahšie sa mi rozhodovalo o tom, ako naložím so svojimi úsporami.

Milan B.

Viac TU

Posledné články blogu

Poznáte dôvody, prečo je vhodné uvažovať nad kúpou diamantu? Máte otázky, na ktoré ešte nemáte odpoveď a potrebujete viac informácií? Chcete objaviť tajomstvá a krásu diamantu? Viete, ktoré otázky klientov najviac zaujímajú?

Získajte  ZDARMA e-Book 

"Diamantová abeceda" a dozviete sa viac.