Čo potrebujete vedieť, ak uvažujete o kúpe diamantu? Aké sú  dôvody na ich vlastnenie? Dokážu diamanty uchovať hodnotu Vašich peňazí?

To sa dozviete ZDARMA v úvodnom e-Booku 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

 

 

Diamantové šperky

V priebehu života človeka sa vyskytne niekoľko významných udalostí, ktoré si vyžadujú hodnotný  darček. Darček, ktorý bude vždy pripomínať túto významnú udalosť tak, že obdarovaná osoba opäť precíti vzrušujúce pocity, akoby sa  čas vrátil späť. Darček, ktorý ani časom svoju hodnotu nestratí, nevyjde z módy, nevyprší mu záruka. Darček, ktorý dokonca svoju hodnotu zvyšuje i napriek pribúdajúcim rokom.

Takúto schopnosť majú diamantové šperky, ktoré vedia potešiť nielen oči, ale aj srdce, môžu mať však aj investičnú hodnotu a môžu byť prínosom aj pre nasledujúce generácie. Možno i Vy máte nejaký šperk po babičke a vždy si na ňu spomeniete a je pri Vás, keď nosíte jej šperk. Ak ste žiaden šperk nezdedili, môžte tradíciu rodinných šperkov založiť Vy pre generácie nasledujúce.

Pri akých príležitostiach môžeme darovať šperky?

Príležitostí je niekoľko:

 • narodeniny,
 • výročia,
 • zásnuby,
 • svadba,
 • maturity,
 • promócie,
 • narodenie dieťaťa,
 • krst
 • Vianoce,
 • Deň matiek i otcov
 • z lásky atď.

Z čoho si môžete u nás vybrať?

Máme široký sortiment diamantových šperkov z 18 karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata, ale máme zopár kúskov aj zo 14 karátového zlata. Okrem diamantov sú obľúbené aj morské perly a farebné drahé kamene, o ktoré sme rozšírili kolekciu nových šperkov.

Vybrať si môžete šperky dámske i pánske, ale i zo šperkov vhodných pre deti.  Môže to byť z klasickej štandardnej kolekcie, šperky s moderným dizajnom i luxusné, napr. od Blanky Matragi, solitérne i celé kolekcie (náušnice, prívesok a prsteň), ale i obrúčkynáramky, diamantové manžetové gombíky a pod.

Návrhy šperkov pripravujú významní dizajnéri, ktorí pracujú v dielňach spoločnosti Diamonds International Corporation, a. s. v Plzni, Prahe, Dubaji, či Antwerpách. Všetky šperky sú označené puncovou značkou podľa platnej legislatívy a logom DIC, ktoré je chránenou značkou v rámci EU.

Ku šperkom dodávame certifikát, tzv Report, kde je šperk podrobne popísaný. Diamanty v šperkoch sú certifikované už od 0,1 ct ( ešte pred vsadením do šperku).

Klient si môže vybrať nielen hotové šperky, ale vieme mu zabezpečiť i možnosť vyrobiť šperk na objednávku.

Samozrejmosťou  je možnosť čistenia u nás zakúpených šperkov zdarma, ale i servis šperkov (podľa cenníka).      

Ukážka šperkov DIC: nová kolekcia                                                           šperky od Blanka Matragi                                                           

Exluzívny diamantový prsteň Rose z 18 kt ružového zlata

Prívesok  z 18 kt zlata

Prívesok z 18 kt bieleho zlata,topásu a diamantov

Hľadáte kvalitný šperk a neviete sa rozhodnúť, aký šperk je pre Vašu blízku osobu vhodný? Potrebujete pri výbere šperku poradiť?  Alebo by ste chceli v tejto oblasti aj podnikať?

Najlepšiu predstavu si urobíte, ak navštívite náš showroom, kde máme široký výber. Prípadne si môžete pozrieť väčšinu šperkov v katalógu TU http://www.dic-sperky.sk/ .

Ak sa rozhodnete pre niektorý šperk z katalógu a chcete využiť zľavu, ktorá sa môže pohybovať od 5-10% (podľa konkrétneho šperku), vyplňte Formulár nižšie a upresnite svoju požiadavku.

 

266 MS 1 Kaskady 11062010 (5) - kópia - kópia

Kto Vám radí

Dobrý deň, volám sa Daniela Skácelová a pomáham ľuďom zorientovať sa vo svete diamantov a drahých kovov, riešiť ochranu ich peňazí a zabezpečenia rodiny i založenie tradície rodinných šperkov.

Poskytujem poradenstvo a predaj investičných diamantov, diamantových šperkov i hodiniek, drahých kovov a mincí.

Viac sa dozviete na stránke O mne.

 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

Čo by ste mali vedieť, ak  rozmýšľate nad tým, ako ochrániť svoje peniaze.

Kontaktný formulár

REFERENCIE

Dobrý deň, pani Daniela.

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za radu pri obstarávaní šperku. Veľmi ste mi pomohli.

    Prajem Vám všetko dobré.

                  S pozdravom

                                   Gabriel H.

 

Vďaka informáciám p. Skácelovej som získal lepší prehľad a ľahšie sa mi rozhodovalo o tom, ako naložím so svojimi úsporami.

Milan B.

Viac TU

Posledné články blogu

Poznáte dôvody, prečo je vhodné uvažovať nad kúpou diamantu? Máte otázky, na ktoré ešte nemáte odpoveď a potrebujete viac informácií? Chcete objaviť tajomstvá a krásu diamantu? Viete, ktoré otázky klientov najviac zaujímajú?

Získajte  ZDARMA e-Book 

"Diamantová abeceda" a dozviete sa viac.