Čo potrebujete vedieť, ak uvažujete o kúpe diamantu? Aké sú  dôvody na ich vlastnenie? Dokážu diamanty uchovať hodnotu Vašich peňazí?

To sa dozviete ZDARMA v úvodnom e-Booku 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

 

 

Ako spolu súvisia diamanty a hotely?

DIC resort by měl být hotov nejpozději v roce 2018.

Zdanlivo nesúvisiace oblasti podnikania - diamanty a hotely - spojil majiteľ a prezident spoločnosti Diamonds International Corporatoion, a.s. MUDr. Ľuboš Říha, keď sa rozhodol zviditeľniť svoju víziu.

 

Svoje plány začal realizovať v oblasti Spojených arabských emirátov na umelom ostrove View Island súostrovia Al Marjan v emiráte Rás Al-Khaimah. Komplex DIC Resort začal vyrastať  tohto roku v lagúne na najsevernejšej časti ostrova. Podnebie je tu veľmi priaznivé, more až krištáľovo čisté a na pláži jemný piesok.

Prečo práve Rás Al-Khaimah?

  • Bol ocenený ako  „najatraktívnejšie  miesto Ďalekého  východu“.
  • nové medzinárodné letisko , blízko je i letisko v Dubaji  - cca 40 minút autom.
  • Najvyššie možné hodnotenie TripAdvisor.
  • Nárast turizmu v tejto oblasti  v rokoch  2013–14 až o 70%.
  • Až 76% vysoká obsadenosť  hotelov v oblasti.
  • Päťhviezdičkové hotely Rixos, Hilton,
  • 18-jamkové golfové ihriská,
  • vodný park.

Na projekte sa podieľa svetoznámy architekt Tony Ashai, ktorý je autorom projektov   pre mnohé známe osobnosti, napr. Tiger Woods, Angelina Jolie a Brad Pitt a ďalší.

DIC Resort tvorí päťhviezdičkový hotel a rezidenčná časť, ktorá sa skladá zo 465 apartmánov, 10 strešných penthausov a 8 luxusných víl  s bazénom.

Správcom celého komplexu bude medzinárodný hotelový reťazec, ktorý spĺňa najnáročnejšie kritériá služieb luxusnýxh hotelov. V úzkom výbere sú renomované značky ako Four Seasons , Viceroy, Fairmont, Trump Hotel Collection či Paramount hotels  (slávna značka filmových štúdií v Hollywoode).

 

Pre koho je DIC Resort určený?

Ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi perfektnú dovolenku so špičkovým servisom v krásnom prostredí alebo chcete využívať luxus "vo vlastnom apartmáne" a ešte z neho profitovať a využívať rôzne ďalšie výhody, môže byť riešením aj pre vás.

DIC Resort je zároveň vhodnou  investičnou príležitosťou  pre investorov do nehnuteľností, ktorí hľadajú atraktívne projekty so zaujímavou návratnosťou.

Zdroj: DIC

Chcete sa o tomto projekte a možnostiach profitu dozvedieť viac? Uveďte svoje otázky do Kontaktného formulára. Ozvem sa Vám.

 

266 MS 1 Kaskady 11062010 (5) - kópia - kópia

Kto Vám radí

Dobrý deň, volám sa Daniela Skácelová a pomáham ľuďom zorientovať sa vo svete diamantov a drahých kovov, riešiť ochranu ich peňazí a zabezpečenia rodiny i založenie tradície rodinných šperkov.

Poskytujem poradenstvo a predaj investičných diamantov, diamantových šperkov i hodiniek, drahých kovov a mincí.

Viac sa dozviete na stránke O mne.

 

"13 dôvodov, prečo vlastniť DIAMANT"

Čo by ste mali vedieť, ak  rozmýšľate nad tým, ako ochrániť svoje peniaze.

Kontaktný formulár

REFERENCIE

Dobrý deň, pani Daniela.

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za radu pri obstarávaní šperku. Veľmi ste mi pomohli.

    Prajem Vám všetko dobré.

                  S pozdravom

                                   Gabriel H.

 

Vďaka informáciám p. Skácelovej som získal lepší prehľad a ľahšie sa mi rozhodovalo o tom, ako naložím so svojimi úsporami.

Milan B.

Viac TU

Posledné články blogu

Poznáte dôvody, prečo je vhodné uvažovať nad kúpou diamantu? Máte otázky, na ktoré ešte nemáte odpoveď a potrebujete viac informácií? Chcete objaviť tajomstvá a krásu diamantu? Viete, ktoré otázky klientov najviac zaujímajú?

Získajte  ZDARMA e-Book 

"Diamantová abeceda" a dozviete sa viac.